Samorząd Uczniowski

 • pexels-photo-6250995.jpeg

  Samorząd Uczniowski 2021/2022

  Miło nam poinformować, że mamy nowy Samorząd Uczniowski. Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:
  M. Gadzinowska 231 głosów
  F. Wrotecki 125 głosów
  U. Kędzia 91 głosów 
  Unieważnione 7

  Opiekunem SU w tym roku został Pan Remigiusz Przybył. Wszystkim gratulujemy i życzymy wiele energii i świeżych pomysłów!

   

   

 • photo-1519452635265-7b1fbfd1e4e0.jpg

  Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2018/2019

  W środę 3 października 2018 r., kandydaci na Przewodniczącego SU będą mieli spotkanie z uczniami wszystkich klas, na którym przedstawią swoje propozycje pracy. Spotkanie odbędzie się w auli.

  Klasy pierwsze- 4 g.l.

  Klasy drugie- 5 g.l.

  Klasy trzecie- 6 g.l.

   

 • 20161026_085404.jpg

  Samorząd Uczniowski 2016/2017

  Tomek Gawlak, Gabryś, Ola Kolenda, Wiktoria Balcerzak, przewodniczący Kevin Sieradzky, Przemek, Ola Urban, Gabriel Maryniaczyk, Przemysław Cuprych. Opiekunowie: Weronika Zalewska, Remigiusz Przybył

   

 • 20160930_084605.jpg

  Wybory do Samorządu Uczniowskiego

  30.09.2016 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, cieszyły się one wysoką popularnością bo wynik frekwencji wynosił 68%. Poniżej informujemy wyniki poszczególnych kandydatów:

  Kewin Sieradzki uzyskał 47% głosów

  Tomasz Gawlak 26%

  Julia Juszczak 20%

  Pozostali kandydaci poniżej 5% (2 głosy były nieważne)

  Serdeczne podziękowania składamy byłemu Samorządowi Uczniowskiemu a powodzenia i udanych inicjatyw składamy Nowemu Samorządowi w postaci: Przewodniczący Kewin Sieradzki; Zastępca Przewodniczącego  Aleksandra Kolęda i Tomasz Gawlak; Skarbnik Gabriel Maryniaczyk; Protokolant Julia Juszczak. Pomocnicy (Gabinet cieni) -  Aleksandra Urban, Wiktoria Balcerzak, Przemysław Cypruch. Opiekunami SU pozostali Pani Weronika Zalewska i Pan Remigiusz Przybył.

   

 • ASNYKOWCY – JAGIELLONOWIE

  4 grudnia odbył się mecz koszykówki o Puchar im. Kazimierza Paszyna pomiędzy absolwentami dwóch szkół - I LO i III LO. Mecz Jagiellonowie - Asnykowcy wygrali z dużą przewagą absolwenci I LO, a w meczu uczniów po zaciętej walce z reprezentantami z Asnyka wygrali zawodnicy z III LO . Emocji nie brakowało, kibiców również, z czego się ogromnie cieszymy! Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały doping! Spisaliście się na medal!

 • Andrzejki w naszej szkole

  28 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dzień wróżb. Częstowano uczniów oraz pracowników naszej szkoły ciasteczkami z wróżbą. Już dzisiaj wiemy, że niektóre wróżby się sprawdziły.

 • Mikołajki

  4 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Mikołajki. Klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia można było odczuć na lekcjach. Na przerwach usłyszeć było można składankę świątecznych piosenek.

 • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

  20 listopada obchodzony jest w Polsce Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. W naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny związany z Dniem Praw Dziecka. Prace plastyczne naszych uczniów można było zobaczyć na tablicy ogłoszeń oraz przy gabinecie historycznym a na piętrze można było zobaczyć prezentacje multimedialne odnośnie Dnia Praw Dziecka.