9 czerwca klasa 2c wraz z wychowawcą, panem Remigiuszem Przybyłem, wybrała się na wycieczkę do Zawidowic. Niezapomniane chwile, dużo śmiechu i pozytywnej energii sprawiły, że klasa jeszcze bardziej się zintegrowała! Dziękujemy za wspólny czas!

Skip to content