W sobotę (05.10) odbyły się Mistrzostwa Kalisza w Badmintonie Drużynowym. Nasze dziewczęta w składzie: Hanna Bodzioch, Patrycja Pawlik oraz Maja Lisiak zajęły 4 miejsce. Nasze zawodniczki w grupie wygrały z ZSGH 3:0, następnie przegrały 3:1 z II LO. Dało nam to prawo gry o 3 miejsce z V LO, tam bo bardzo zaciętym boju ulegliśmy 3:1.

W rozgrywkach chłopców, naszą szkołę reprezentowali: Karol Kaźmierczak, Kajetan Zawartka oraz Bartosz Gryszel. W turnieju chłopców graliśmy systemem „każdy z każdym”. Nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze stosunkiem 3:0, kolejno z II LO, III LO oraz V LO, dało nam to pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych. Należy podkreślić że jest to największy sukces wśród chłopców od początku rozgrywania Mistrzostw Kalisza w Badmintonie Drużynowym.
Zarówno naszym medalistom jak i dziewczętom, należą się duże brawa za ogromną wolę walki.

Trenerem naszych zawodniczek i zawodników jest p. Marcin Paszyn.