„Krokolimpiada” - relacje, wyniki

Aktualności » „Krokolimpiada” - relacje, wyniki

  • Tabela klas
    Tabela klas
  • Km indywidualnie
    Km indywidualnie
  • Kroki indywidualnie
    Kroki indywidualnie

Podsumowanie drugiego dnia 13 Kwiecień

W drugim dniu dołączyły dodatkowe osoby do różnych klas, a także więcej nauczycieli przyłączyło się do wspólnej zabawy! Lider jednak pozostał ten sam- klasa 2Dn która jeszcze powiększyła swoją przewagę! Od dnia trzeciego naszego konkursu dodatkowo będziemy umieszczać tabele z indywidualnymi liderami w naszym konkursie!

 

Podsumowanie trzeciego dnia 14 Kwiecień

Kolejny dzień zmagań! Dodaliśmy kolejny zestaw statystyk! Wyniki indywidualne osiągnięte przez uczniów każdej klasy biorącej udział w konkursie ( ilość kroków oraz ilość przejechanych/przebiegniętych kilometrów).

 

Podsumowanie 4 i 5 dzień

Jeden dzień bez aktualizacji (za co winę ponosi Ł. Zając ;) ) i tyle zmian! Do walki o podium dołączyła kolejna osoba z konkretnymi wynikami w ostatnich dwóch dniach i pozmieniała kolejność na szczycie. Na wyjaśnienie zasługują także tabele indywidualne. Do walki o najwyższe cele osoby z najlepszym wynikiem z klasy, natomiast co do klasyfikacji „kilometrówek” oprócz osób nabijających kilometry na rowerze dodałem także wyniki osób które biegają, nie jest to może uczciwe porównanie ale w tej edycji konkursu nie wprowadzaliśmy innych kategorii.

 

I tutaj pojawia się pytanie do Was drodzy uczestnicy. Jakie konkurencje chcielibyście wprowadzić w drugiej edycji konkursu która rozpocznie się w maju? Warunkiem nowych konkurencji jest mierzalność oraz możliwość udokumentowania swoich osiągnięć. Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach pod postem na Facebooku. Liczymy na Waszą kreatywność.

Przypominamy, że do końca pierwszej edycji pozostały dwa dni! Dwa dni, które mogą zmienić ostateczną klasyfikacje!!