Quiz wiedzy promujący zdrowy styl życia.

Szkoła promująca zdrowie » Quiz wiedzy promujący zdrowy styl życia.

Dnia 3 kwietnia w ramach projektu Szkoła Promująca Zdrowie, odbył się quiz wiedzy dotyczący zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Do quizu przystąpili uczniowie klas: 1a, 1c, 1d, 1e, 1f, 2b, 2c, 2d, 2e i 2f. Uczennica klasy biologiczno-chemicznej Agata Panfil przygotowała krótką podsumowującą prezentację multimedialną o zdrowym żywieniu i zdrowym stylu życia.

Wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regułami quizu i przystąpili do zaciętej walki. Losowo odpowiadali na wybrane pytania. Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje i sporo adrenaliny. Pytania zadawały tegoroczne maturzystki Weronika Olejnik i Elżbieta Mazurowska. Graliśmy metodą odpadania, po nieco bardziej skomplikowanych pytaniach, poszczególni przedstawiciele klas, musieli wyłączyć się z zabawy i dopingować reszcie. Takim sposobem wyłoniliśmy zwycięzców.

I miejsce zajęła klasa 2f, II miejsce -1e i III miejsce - 1f. Każdy z uczniów dostał nagrodę pocieszenia, a pierwsze trzy miejsca nagrodziliśmy drobnym upominkiem i bonami na niepytanie.