Nowy egzamin w Asnyku

Aktualności » Archiwum » 2017/2018 » Nowy egzamin w Asnyku

1 marca gościły w naszej szkole pani Konsul Kulturalna Niemiec, Marion Ramackers oraz pani Susanne Lindemann, koordynator programu DSD na południową Polskę. Celem wizyty było  podziękowanie naszej szkole za przygotowywanie uczniów do egzaminu DSD II, poziom B2/C1, oraz pogratulowanie przyznania I LO możliwości organizowania egzaminu DSD I,  poziom A2/B1. Pani Konsul przekazała naszej szkole na ręce pani Dyrektor, Urszuli Janczar, dokument potwierdzający ten fakt.

 W ramach  współpracy z Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu gimnazjaliści i licealiści obserwowali dziś egzamin pilotażowy- ustny, pokazowy i wyciągając wnioski z oceny komisji mogą lepiej przygotować się do własnego egzaminu za 3 tygodnie,  podkreśliła na zakończenie wicedyrektor, pani Weronika Zalewska. Uczniowie Kasia Kwiatkowska i Mateusz Różański zdali dziś egzamin na najwyższym poziomie B1.

Komisję tworzyły pod przewodnictwem pani Lindemann panie: Agnieszka Żmurkiewicz i Magdalena Góral-Stanek z 9 Gimnazjum   oraz Agnieszka Szymańska-Pawelec i Agnieszka Iwanow-Maruda z I LO.