Drodzy uczniowie, przedstawiamy Wam plan zakończenia roku szkolnego. O godz. 8:00 w Katedrze św. Mikołaja będzie odprawiona Msza św. w podziękowaniu za rok szkolny. O godz. 9:00 w naszej auli odbędzie się uroczyste wręczenie laurów i nagród książkowych dla uczniów klas II i III, a o 9:40 wszyscy uczniowie spotkają się w klasach z wychowawcami (klasy II i III), tam wręczone będą świadectwa z paskiem i pozostałe świadectwa.
Uwaga pierwszoklasiści, o godz. 9:00 w klasach spotkacie się z wychowawcami i będziecie mieli wręczone świadectwo.
