WYBIERAMY KSIĄŻKĘ MIESIĄCA

Biblioteka » WYBIERAMY KSIĄŻKĘ MIESIĄCA

PLEBISCYT NA NAJCIEKAWSZĄ KSIĄŻKĘ, którą warto przeczytać i polecić innym.

 

Zgłoszenia do plebiscytu można dokonać w bibliotece szkolnej poprzez wrzucenie kartki z danymi książki (autor, tytuł) oraz zgłaszającego (klasa) do specjalnego pudełka. 

Zapraszam serdecznie.

 

 • kwiecien[1].jpg

  Książka kwietnia

  Co robisz, jeśli chcesz uszczęśliwić osobę, którą kochasz, ale wiesz, że to złamie twoje serce?

 • alchemik marzec.jpg

  Książka marca

  "Alchemik" otwiera te drzwi w naszej duszy, o których istnieniu wolelibyśmy czasami zapomnieć.

   

 • styczen luty[1].jpg

  Książka stycznia

  Książka stycznia: Stephena Kinga Misery Paul Sheldon jest autorem poczytnych tandetnych romansideł. Jego cykl o Misery Chastain zdobył ogromną popularność.

 • grudzien dan.jpg

  Książka grudnia

  W Luwrze zostaje popełnione morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz. Zwłoki zostają znalezione w pozycji przypominającej sławny rysunek witruwiański, na którym renesansowy artysta przedstawił idealne proporcje ludzkiego ciała. W zbrodnię zamieszany jest - według policji - profesor z Harvardu, znawca symboliki religijnej...

 • 566d7ac0f011e35f00b43b4d4listopad5cbc63f.jpeg

  Książka listopada

   

  Anna Rice pozostaje w pełnej mocy twórczej, pisząc nowe części „Kronik wampirów”. Jej pierwsza poważna i popularna powieść – „Wywiad z wampirem” powstała z zaczątków opowiadań i... zapału do pisania. Bo pani Rice w młodości postanowiła zostać pisarką - i pisarką została!

 • padziernik.jpg

  Książka października

  Hazel choruje na raka i mimo cudownej terapii dającej perspektywę kilku lat więcej, wydaje się, że ostatni rozdział jej życia został spisany już podczas stawiania diagnozy. Lecz gdy na spotkaniu grupy wsparcia bohaterka powieści poznaje niezwykłego młodzieńca Augustusa Watersa...

 • 447830-352x500wrzesien.jpg

  Książka Września "Szeptucha"

  A wszystko przez to, że Mieszko I zdecydował się nie przyjąć chrztu…
  Gosława Brzózka, zwana Gosią, po ukończeniu medyny wybiera się do świętokrzyskiej wsi Bieliny na obowiązkową praktykę u szeptuchy, wiejskiej znachorki.