Muzyka dla Asnyka

Aktualności » Archiwum » 2017/2018 » Muzyka dla Asnyka

21 marca 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Kaliszu odbył się kolejny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Muzyka dla Asnyka” patronatem Dyrektor Urszuli Janczar. Aula rozbrzmiała dwudziestoma pięcioma piosenkami. Poziom uczestników był wyjątkowo wysoki, jak podkreślił przewodniczący jury konkursowego, dr Mehmed Sahib Akinci z Uniwersytetu w Bolu w Turcji, którego mile zaskoczyły umiejętności wokalne młodych artystów. J

ury w składzie: przewodniczący  dr Mehmed Sahib Akinci oraz pani Emilia Wojulewicz – nauczyciel języka angielskiego, pani Agnieszka Iwanow-Maruda – nauczyciel języka niemieckiego, dr Krzysztof Niegowski, wykładowca UAM w Kaliszu, przyznało następujące nagrody: III miejsce: Maja Symanowicz z SP Nr 10 w Kaliszu, duet Aleksandra Bartosik i Roksana Bartczak z SP Nr 10 w Kaliszu, II miejsce: duet Julia Spalona i Julia Jatczak z SP Nr 16 w Kaliszu, Antoni Leśniewski z SP 10 w Kaliszu, I miejsce: Natalia Bora ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach.

Organizatorzy – zespół nauczycieli języków obcych – serdecznie gratulują uczestnikom festiwalu i dziękują nauczycielom za ich przygotowanie.