2018

Rekrutacja » 2018

 • Deklaracja kandydata

  Deklaracja kandydata, tu możesz ją podbrać - deklaracja

 • rekrutacja-2018_19[1].jpg

  Terminy i przedmioty punktowane

  Zapoznajcie się z terminami rekrutacji w naszej szkole. W załączonym pliku zobaczycie wszystkie niezbędne daty, które powiedzą Wam, kiedy składać wnioski i w jakich sytuacjach możecie dokonać korekty. Poniżej znajdziecie też plik z informacjami, jakie przedmioty są punktowane przy rekrutacji do poszczególnych klas. 

  Plik - terminy rekrutacji           Plik - przedmioty punktowane

 • GmachFront.jpg

  Oferta na rok szkolny 2018/2019

  Drodzy Gimnazjaliści!

  W niniejszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji i oferty szkoły na nadchodzący rok i ważne linki. Zapoznajcie się z nimi! W tym miejscu znajdziecie siatki godzin na poszczególnych profilach - siatki godzin Tu możecie zapoznać się z terminami rekrutacji - terminy Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych - konkursy Możecie tez zobaczyć naszą ulotkę - nasza ulotka

  Klasy w roku szkolnym 2017/2018: LINGUA - j.angielski lub j.niemiecki, WOS, COLUMBUS - matematyka, geografia lub fizyka, TEMIDA - j.polski, historia, WOS, ESKULAP E - biologia, chemia, przedmiot uzupełniający: fizyka w naukach medycznych, MEDICUS DA VINCI - biologia, chemia, matematyka.